مقالات و اخبار تخصصی

لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز‎؟

در این مقاله سعی داریم بفهمیم که آیا لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز؟

شما با یادگیری و مقایسه برندهای مطرح داخلی و خارجی می توانید خرید مناسب ترین لاستیک را برای خودروی خود داشته باشید.
برندهای مطرح خارجی و داخلی بسیاری در تولید تایر موجود است که در مقالات قبلی و آینده بررسی میکنیم اما در این مقاله هدف بررسی لاستیک یزد تایر و بارز است.
قرار است با معایب و مزایای لاستیک یزد تایر و لاستیک بارز آشنا شویم و در نهایت خرید لاستیک خوب ایرانی را تجربه کنیم.

برند ایرانی یا خارجی
برندهای لاستیک ایرانی کیفیت قابل قبولی دارند و با لاستیک های چینی و هندی رقابت می کنند اما هر سه این برندها در مقابل لاستیک های کره ای و اروپایی حرفی برای گفتن ندارند و قابل قیاس نیستند. در هر حال اگر انتخاب شما و بودجه شما در حد لاستیک ایرانی، چینی و هندی می باشد.

پیشنهاد ما همان لاستیک ایرانی است که هم مقرون به صرفه تر است و هم اینکه از نظر کیفیت مانند دو کشور چین و هند است و تنها فرق آن ها قیمت است که به واسطه خارجی بودن گران تر هستند. اما اگر توان خرید سطح بالا را دارید قطعا سراغ لاستیک‌های کره ای و اروپایی بروید.

لاستیک یزد تایر
در ادامه مطلب لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز؟ در درجه اول به توضیح مختصری راجع به لاستیک یزد تایر و خصوصیات آن می پردازیم:
در حال حاضر یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین لاستیک ایرانی لاستیک یزد تایر می باشد که از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را با تولید لاستیک دوچرخه و موتور آغاز کرد. یزد تایر سعی دارد در تولید لاستیک های خود از فناوری های تولید لاستیک ژاپن استفاده کند و لاستیک مرغوب و با کیفیت را در بازار ایران روانه کند. یزد تایر تولید لاستیک های بایاس و رادیال برای خودروهای سواری و سدان دارد که در مقابل برندهای چینی و هندی در مراتب بالا قرار دارد.
یزد تایر کمپانی بزرگ تولید تایر ایرانی توانسته است که سهم عظیمی از تولیدات تایر در ایران را داشته باشد و صادرات این برند را به خارج از کشور نیز داشته باشد.
اما در ارتباط با اینکه لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز؟!

باید گفت که در ویژگی نرمی و انعطاف لاستیک یزد تایر بهتر است لاستیک های نرم و منعطف تری به نسبت لاستیک بارز تولید می کنند.

همچنین در جاده ها عملکرد و رانندگی و هندلینگ بهتری نسبت به بارز دارند و لاستیک های یزد تایر لاستیک های فابریک اکثر خودروهای سایپا و ایران خودرو به واسطه کیفیت بالایی که دارند هستند.

لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز‎

_مزایا و معایب یزد تایر
مزایای لاستیک یزد تایر که در پاراگراف قبل هم به آن ها اشاره کردیم نرمی و انعطاف پذیری بالای این لاستیک است که باعث می شود رانندگی راحت با هندلینگ بالا در جاده ها داشته باشید. اما توجه داشته باشید که لاستیک هایی که نرمی بالایی دارند دوام کمتری هم دارند این لاستیک ها کیفیت رانندگی شما را بالا می برند اما سایش آن ها زودتر است و طول عمر کمتری دارند.

لاستیک بارز
در ادامه مطلب لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز؟! به بررسی لاستیک بارز با خصوصیات و ویژگی های این محصول می پردازیم:

اولین تولید کننده لاستیک در ایران لاستیک بارز است.

این برند تولید لاستیک طی سالیان طولانی تکنولوژی و فناوری ساخت لاستیک های بارز را افزایش داده است و این لاستیک در میان لاستیک های ایرانی بالاترین رتبه را در کیفیت دارد. و محبوبیت بالایی بین رانندگان ایرانی در بین برند های ایرانی همیشه داشته است. لاستیک بارز همیشه ترجیح رانندگان در بین برندهای داخلی بوده است این لاستیک دوام و طول عمر بالایی دارد. و با استفاده از این لاستیک حدود هفتاد هزار کیلومتر می توانید رانندگی کنید البته با مراقبت های لازمه برای لاستیک که باید داشته باشید.

_مزایا و معایب لاستیک بارز
بعد از بررسی مزایا و معایب لاستیک بارز متوجه میشویم که لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز ؟!
لاستیک های بارز سختی و بدنه ضخیمی دارند که باعث افزایش طول عمر این لاستیک ها می شود.
چرا که بدنه ضخیم این لاستیک فرسودگی این لاستیک را به حداقل می رساند و این ویژگی باعث شده که رانندگان تاکسی و رانندگانی که مسافت زیاد روزانه دارند طالب این لاستیک باشند.
لاستیک بارز در میان لاستیک های ایرانی از قیمت بسیار مناسب ترین برخوردار است و کیفیت بالایی هم دارد که باعث صرفه هزینه ها می شود. تنها عیب این لاستیک در مقایسه با یزد تایر سختی و بدنه ضخیم این لاستیک است که باعث افزایش طول عمر و دوام آن است اما باعث سختی و خشکی است.

لاستیک یزد تایر بهتر است یا بارز
خب بعد از بررسی لاستیک یزد تایر و بارز و بررسی مزایا و معایب این لاستیک ها رسیدیم به اصل ماجرا که لاستیک یزد تایر بهتر است یا باز ؟!
لاستیک های یزد تایر طبق آخرین تکنولوژی ها با دستگاه های جدید ساخته می شوند و لاستیک های بارز نیز همیشه آزمایش های سخت و سنگینی را پشت سر گذاشته اند تا استاندارها را رعایت کنند. لاستیک یزد تایر در مقابل بارز تنوع کمتری در سایز و طرح گل دارد. لاستیک بارز طیف گسترده ای از گل و سایز دارد. لاستیک یزد تایر بدنه نرم و منعطف تری دارد که دوام و عمر آن کمتر است اما لاستیک بارز بدنه سخت تر و مقاوم ترس دارد که طول عمر بیشتری دارد.

خرید لاستیک یزد تایر و بارز
کلام آخر این است که شما متناسب با خودروی خود باید لاستیک انتخاب کنید اگر در میان لاستیک های ایرانی می خواهید خرید کنید لاستیک یزد تایر و بارز با توجه به خصوصیات و ویژگی ها و معایبی که گفتیم هردو خوب هستند و تفاوت آنها در نرمی و انعطاف یزد تایر و سختی و دوام بالای بارز است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *