هیچ محصولی یافت نشد.

لاستیک پیرلی
پیرلی یک شرکت چند ملیتی مستقر در میلان ایتالیا می باشد. این شرکت فعالیت اصلی خودرو را از مسابقات ورزشی در سال 1907 آغاز نمود که در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان اصلی لاستیک (تایر) محسوب می شود. شرکت پیرلی حامی مالی اصلی باشگاه فوتبال اینترمیلان است. امروزه نام برند پیرلی را بیشتر در مسابقات رالی و فرمول یک می توان مشاهده کرد چرا که این برند در حال حاضر اسپانسر این قبیل مسابقات می باشد. برند پیرلی در حال حاضر از تولیدکنندگان برتر تایر برای خودروهای سواری و باری نیز می باشد.

کیفیت لاستیک پیرلی
لاستیک های پیرلی مناسب برای سرعت های بالا و دارندگان خودروهای لوکس است. این شرکت تولید کننده انواع تایر ، بخصوص تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا و همچنین تایرهای زمستانی می باشد که از کیفیت عالی برخوردار هستند. قرارگیری این برند در بین اسامی 10 برند برتر تایر در دنیا ، نشان دهنده کیفیت و استفاده از متریال مرغوب و تکنولوژی روز دنیا در ساخت این تایرها است.

قیمت لاستیک پیرلی
باتوجه به اینکه این لاستیک پیرلی ، بیشتر تولیدکننده تایرهای با عملکرد بسیار بالا و برای خودروهای لوکس و گرانقیمت می باشد ، توقع می رود که قیمت آن نیز بسیار بالا باشد. البته در ایران عوامل دیگری همچون قیمت ارز ، وارادت و … نیز در افزایش قیمت لاستیک پیرلی بی تاثیر نخواهد بود. شما می توانید لاستیک پیرلی را در فروشگاه اینترنتی مدیران لاستیک با مناسبترین قیمت خریداری کنید.

خرید لاستیک پیرلی
در ایران به جهت تحریمات و همچنین نوسانات ارزی تایرهای خارجی به ویژه لاستیک Pirelli ممکن است کمیاب باشد. در بعضی از فروشگاه ها این برند در سایزهای محدود عرضه می گردد که شما می توانید با مراجعه حضوری یا آنلاین آنها را خریداری کنید.